Logo

A rászorulók segítése egy másik nagyon fontos terület számunkra, amihez Alapítványunk már a kezdetek óta nagy elhivatottságot érez.

Bár Budapest északnyugati agglomerációjában működünk, székhelyünkön és a környező településeken is nagy számban vannak segítségre szoruló emberek. Kapcsolatban vagyunk önkormányzatokkal, intézményekkel, a helyi Nagycsaládos Egyesülettel, ahonnan értesülünk a szükségben lévőkről. Rendszeres feladataink közé tartozik, az idősek látogatása, élelmiszer és ruha segélyek gyűjtése és szétosztása.

Minden évben részt veszük az Élelmiszerbank Egyesület által szervezett karácsony előtti tartós élelmiszer gyűjtési akcióban, melynek eredményeképpen évente átlagosan 3 tonna élelmiszert tudtunk gyűjteni, amivel 250 családot, (kb. 1000 fő) támogathatunk.